ISSN 2717-7394

Quick Access


Bu Dergi DOI ve Crosscheck üyesidir


Yayın İlkeleri


YAYIN İLKELERİ
1. Gevher Nesibe Sağlık Bilimleri Dergisi hakemli, endeksli e-dergi olup, Şubat, Nisan, Haziran, Ağustos, Ekim ve Aralık aylarında yayım yapan bir dergidir. Gerekli durumlarda özel ya da ek sayılar da yayınlanabilir.
 
2. Gevher Nesibe Sağlık Bilimleri Dergisi Sağkık blimleri alanında yapılmış çalışmaları yayınlayan bir dergidir. Yalnızca özgün bilimsel makalelere ilişkin metinleri yayınlar. Ayrıca, sunulduğu yer, toplantı ve tarihin kaydedilmesi ile başka bir yerde yayınlanmamış olması şartıyla kongre ve sempozyum bildirileri de makale çalışması olarak yayınlanabilir. Ancak bu yayın etkinliğinden kaynaklanması muhtemel herhangi bir sorunun sorumluluğu yazara aittir.
 
3. Gevher Nesibe Sağlık Bilimleri Dergisi'ne gönderilen yazıların daha önce herhangi bir mecrada yayınlanmamış olması ve sisteme eklendiğinde bir başka yayın organının yayın değerlendirme sürecinde bulunmaması gerekir.
 
4. Gevher Nesibe Sağlık Bilimleri Dergisi'nde yayınlanması için çalışma göndermek isteyenlerin, yazılarını Online Makale Gönderme butonu üzerinden kayıtlarını oluşturmaları ve sistem üzerinden  göndermeleri gerekir.
 
5. Başvurunun yapılmasından yazının yayınlanması aşamasına kadar uzanan süreçteki bütün işlemler elektronik ortamda gerçekleşir.
 
6. Yayınlanması için Gevher Nesibe Sağlık Bilimleri Dergisi'ne gönderilen yazıların basım ve yayın hakları dergiye devredilmiş olur. Bu yazılar dergi yönetiminden izin alınmaksızın bir başka yayın organında yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
 
7. Gevher Nesibe Sağlık Bilimleri Dergisi yayınlamış olduğu metinleri yaygınlık sağlamak adına indekslenme ve sosyal medya gibi çeşitli mecralarda yayınlayabilir.
 
8. Gevher Nesibe Sağlık Bilimleri Dergisi'ne  gönderilmiş yazılardan kaynaklanması muhtemel herhangi bir yasal, hukuksal, ekonomik ve etik sorumluluk, söz konusu yazı yayınlanmış olsa bile yazarlarına aittir. Dergi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.
 
9Gevher Nesibe Sağlık Bilimleri Dergisi  yayın dilleri: Türkçe, İngilizce ve Rusça.
 
10. Dergimiz makale başvuru ücreti 280 TL'dir. ÜAK'ın doçentlik kriterleri gereği makale başvuru ücretinin peşinen ödenmesi gerekmektedir. Makalenizi sistemimiz üzerinden yükledikten sonra editörümüz sizinle iletişime geçerek ödeme hakkında bilgi verecektir. Makalenizin hakemlerce kabul edilmesi halinde, makalenizin yayınlanması için herhangi bir isim altında ayrıca bir ücret talep edilmemektedir.

Advanced Search


Announcements


    Ekim Sayısı!!!

    Sayın akademisyenler, Ekim sayısı için çalışma kabu devam etmektedir.    Önemli Duyuru!

    Site üzerinde çalışmalar devam etmektedir.  Sitedeki eksikler en kısa zamanda tamamlanacak.Address :Yayıncı: Gevher Nesibe Sağlık Araştırmaları Merkezi
Telephone :+90 551 621 70 76 (Turkey) Fax :+90 216 606 32 75
Email :gevhernesibedergisi@gmail.com

Web Yazılım & Programlama Han Yazılım Bilişim Hizmetleri